जाँउ हिँड रेसुंगा कार्यक्रम प्रभावकारी : मेयर पन्थी

आफूलाई थप उत्साह जागेको दाबी

0
55

तिलाचन पाण्डे
वैशाख २४,२०८१ गुल्मी : रेसुंगा नगरपालिकाले आयोजना गरेको जाँउ हिँड रेसुंगा कार्यक्रम प्रभावकारी भएको नगरले दाबी गरेको छ ।

रेसुंगा क्षेत्रको प्रचाारप्रसार गरी देशभर रेसुंगालाई चिनाउने अभियान अन्र्तगत वैशाख २० गते काठमाडौँमा प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहालले शुभारम्भ गरेको कार्यक्रम प्रभावकारी भएको नगरप्रमुख खिलध्वज पन्थीले दाबी गर्नुभयो ।

सोमबार कार्यक्रमबारे जानकारी दिन आयोजना गरिएको पत्रकार भेटघाट कार्यक्रममा पन्थीले काठमाडौंमा भएको कार्यक्रम प्रभावकारी भएको दाबी गर्दै अन्य मुख्य शहरहरुमा पनि कार्यक्रमहरु आयोजना गरि रेसुंगाको प्रचारप्रसार गर्ने बताउनुभयो ।

काठमाडौंमा भएको कार्यक्रमल आफूलाई थप उत्साह जागेको बताउँदै आन्तरिक र वाहय पर्यटकहरु रेसुंगा आउनेमा आफू ढुक्क रहेको पन्थीले दाबी समेत गर्नुभयोे । लुकेको रेसुंगालाई शहरमा देखाउने सुरुवाती कार्यक्रम प्रभावकारी भएको बताउँदै पन्थीले यस अभियानलाई निरन्तरता दिँदै जाने बताउनुभयो ।

यस कार्यक्रमको माध्यमबाट युवा र निजी क्षेत्रलाई जोडेर थप बिकास गर्ने बताउँदै उच्च बसाई सराई र विदेश पलायन हुने युवाहरुलाई समेत रोक्न सकिने उहाँको विश्वास छ ।

SHARE