जुँवाको खालबाट च्याखे नथाप्न राजावादीलाई गगनको चेतावनी

0
72

मंसिर ९ ,२०८० गुल्मीः नेपाली कांग्रेसका महामन्त्री गंगनकुमार थापाले राजावादीहरुलाई जुँवाको खालबाट च्याखे नथाप्न चेतावनी दिएका छन् ।

शनिबार नेपाली कांग्रेस गुल्मीको दोस्रो जिल्ला सम्मेलनको उद्घाटन सत्रलाई सम्बोधन गर्दै थापाले राजावादीहरुलाई जुँवाको खालबाट नभएर सिधैं आउन चेतावनी दिएका हुन् । आँट भए निर्वाचनको माध्यमबाट बहुमत ल्याएर आउन र कांग्रेस एक्लै भिड्न तयार रहेको उहाँले राजावादीहरुलाई चेतावनी समेत दिए ।

वर्तमान व्यवस्था उल्ट्याउने कसैले सपना देखेको भए त्यो सम्भावना नरहेको थापाले बताएका छन् । नेपाली कांग्रेसले शान्ती र संबिधानको अगुवाइ गरेको भन्दै कांग्रेसलाई पछाडि हट्ने छुट नभएको बताए । फरक एक प्रसंगमा थापाले गुल्मीका उम्मेदवार गुल्मीबाटै टुंगो लगाउनु पर्नेमा जोड दिए । उम्मेदबार छान्दा केन्द्रबाट नभइ स्थानीय स्तरबाट टुंगो लगाउने गरी व्यवस्था राख्ने थापाको भनाई छ ।

बिदेशमा ६ महिनामा निर्माण हुँने विकासका कामहरु यहाँ ६ वर्षमा पनि विकास निर्माणले गति लिन नसकेको बताए ।
नेपाली कांग्रेस गुल्मीको २ दिनसम्म चल्ने सम्मलेनले गुल्मी घोषणा जारी गर्दै आइतबार सम्मेलन सकिनेछ ।

SHARE