छत्रकोटमा राष्ट्रपति रनिङ शिल्ड प्रतियोगीता

0
51

मंसिर २९ गुल्मी ःस्वास्थयका लागी खेलकुद राष्ट्रका लागी खेलकुद भन्ने नाराका साथ छत्रकोट गाउँपालिकाको अन्तर बिद्यालय स्थानीय तह स्तरिय दोश्रो राष्ट्रपति रनिङ शिल्ड प्रतियोगीता आइतबार देखि सुरु भएको छ । छत्रकोट गाउँपालिका शिक्षा युवा तथा खेलकुद शाखा तथा खेलकुद प्रवर्धन समिति छत्रकोट गाउँपालिकाको आयोजनामा खज्र्याङखेल मैदानमा उक्त प्रतियोगिता संचालन गरिएको हो ।
छत्रकोट गाउँपालिका माबि र निमाबि गरी १४ बिद्यालयका छात्रछात्राहरुले बिभिन्न २६ वटा खेलकुदका बिधामा प्रतिस्पर्धा गदैछन । राष्ट्रपति रनिङ शिल्ड प्रतियोगीता ३ दिन सम्म संचालन हुने बताएको छ । कार्यक्रमको पहिलो दिन भलिबल र कर्पर्डी प्रतियोगीता संचालन गरिएको थियो । छत्रकोट गाउँपालिका अध्यक्ष मधुकृष्ण पन्तले उद्घाटन गरेको पहिलो दिनको शत्रमा खेलकुद प्रर्वधन समिति छत्रकोट गाउँपालिका अध्यक्ष भक्त बहादुर मिदुनको अध्यक्षता रहेको थियो ।
छत्रकोट गाउँपालिका अध्यक्ष मधुकृष्ण पन्तको प्रखुख आतिथ्यता र उपाध्यक्ष नर्मदा भण्डारीको बिशिष्ट आतिथ्यता रहेको थियो । छत्रकोट ५ का वडाध्यक्ष कृष्ण प्रसाद पन्तको स्वागत मन्त्ब्य रहेको कार्यक्रमा श्रृङ्गा जनता माबिका प्रअ बिकास चन्द्र, नेकपा छत्रकोट गाउँपालिका अध्यक्ष राम प्रसाद पाण्डे, नेपाली कांग्रेसका प्रतिनिधी नारायाण प्रसाद अर्याल लगायतले शुभकामना मन्त्ब्य राखेको थिए । कार्यक्रमको संचालन शिक्षा युवा तथा खेलकुद शाखा छत्रकोट शाखा प्रमुख बिष्णु प्रसाद ज्ञवालीले गरेका थिए ।

SHARE